Dhurata Dora vjen joshëse me fotografinë nga Londra

18:56 | 15 Shtator 2021

Këngëtarja erdhi me një paraqitje mjaft atraktive.

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale dhe së fundmi Dhurata ka vendosur të sjellë fotografi joshëse për ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Në fotot e fundit Dhurata u shfaq me veshjen plot me stil teksa theksoi linjat trupore.

Duke theksuar linjat trupore mjaft shumë teksa kombinoi edhe grimin me veshjen për një duke sa më atraktive./Lajmi.net/