Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Dhurata Dora publikon fotografi të reja nga pushimet luksoze

20:18 | 3 Mars 2021

Foto: Dhurata Dora/Instagram

Këngëtarja është shfaqur joshëse në pozat e reja.

Dhurata Dora ka pozuar me bikini ngjyrë të zezë teksa shihet se po shijon në maksimum pushimet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar dy fotografi nga plazhi derisa ka vendosur edhe syze në sy.

Dhurata mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit duke i shkruar komente të shumta pozitive për dukjen.

Rikujtojmë se, bashkë me grimerin Arbër Bytyqin, Dhurata ka shkuar në pushime./Lajmi.net/