Dhurata Dora “në parajsë” (Video)

Dhurata Dora ka postuar një video të mrekullueshme nga qielli.

ShowBiz

19/10/2015 10:29

Artistët tanë janë vazhdimisht në udhëtime nëpër vendet e ndryshme ku ka shqiptarë dhe ata zakonisht na mbajnë të informuar me këto udhëtime përmer postimeve të ndryshme.

Këtë herë Dhurata Dora ka postuar një video vërtetë të bukur të bërë nga aeroplani me të cilin udhëtonte, ku shihet mbi re dhe këtë moment e ka emëruar “Parajsë”, transmeton lajmi.net.

Dhurata së fundmi ka treguar se ka gati edhe projektin e ri, këngën me videoklip me titullin ‘Shumë on’, dhe ka shfaqur edhe pamjet e para të klipit./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8_hVA2hhu9/?taken-by=dhuratadora

https://instagram.com/p/88EjOohhqE/?taken-by=dhuratadora