Dhurata Dora merr vëmendje me veshjen unike në foton e re

Dhurata ka sjellë një fotografi të re.

ShowBiz

28/08/2021 14:56

Këngëtarja kosovare e cila jeton dhe vepron në Gjermani është mjaft aktive sa i përket karrierës së saj, shkruna lajmi.net.

Po ashtu Dhurata ka treguar aktivitetin e saj edhe kur janë në pyetje rrjetet sociale në të cilat jo rrallë herë tregon një pjesë nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një imazh të ri në të cilën është paraqitur me një veshje unike ngjyrë blu të kombinuar me lara të zeza.

Ndryshe, “Mi amor” është kënga e fundit në bashkëpunim me Noizyn./Lajmi.net/

YouTube player