Dhunë familjare, rrahën dy meshkuj dhe një femër

Dy meshkuj janë arrestuar në Prishtinë për shkak të një rrahje mes vete e cila ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes tyre.

Lajme

06/12/2016 10:57

Në këtë rast që si pas policisë është cilësuar si dhunë familjare, ka qenë e përfshirë edhe një femër.

“Në rast është e përfshirë edhe e dyshuara femër K-Shqiptare bashkëshorte e njërit nga të dyshuarit. Si pasojë e rrahjes dy të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe të njëjtit më pas me urdhër të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në njoftim.