Deulofeu po rikthehet te Milan – Lajmi.net
Deulofeu po rikthehet te Milan
Autori: Lajmi.net MerkatoSport 17:44, 15 April 2019
Milan dëshiron ta përforcojë fazën ofanzive edhe më shumë gjatë afatit kalimtar të kësaj vere.

Milan po tenton ta transferojë Gerard Deulofeun nga Watfordi.

Skuadra italiane e kishte në huazim për gjashtë muaj nga Evertoni dy sezone më parë, gjersa kishte treguar një formë të lartë, përcjell lajmi.net.

Milan është duke tentuar që ta rikthejë sulmuesin spanjoll në skuadër, gjersa Watford i do 40 milionë euro nga shitja e tij.

Rosonerët janë në dijeni se Deulofeu e do rikthimin në San Siro, gjersa kërkon një kontratë katër vjeçare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO