Detaji që ju ka shpëtuar nga fotoja nudo e Cara Delevigne

11:15 | 18 Gusht 2019

Cara Delevigne së fundi ka pozuar nudo për Marie Claire.

Cara Delevigne këto ditë pozoi për “Marie Claire”, kësaj radhe tërësisht lakuriq, shkruan TheSun,, transmeton lajmi.net.

Në këtë fotografi, modelja pozoi e shtrirë duke treguar format e pabesueshme trupore, por vëmendje mori edhe një detaj.

Është fjala për tautazhin poshtë gjoksit, i cili është mjaft domethënës.

Ajo këtë tatuazh ia ka dedikuar partneres së saj Ashley Benson, pra është shkronja “A”

Dyshja së f undi janë martuar në Las Vegas, ku të pranishëm në ceremoni ishin edhe Charlize Theron, vëllezërit Jonas dhe aktoren e Game Of Thrones, Sophie Turner.
Ashley dhe Cara thuhet se po jetojnë në rezidencën e modeles në Los Angeles. /Lajmi.net/