Detaje nga martesa e Teutës dhe Adonisit (Video)

Pas shumë komenteve që u bënë pas ndarjes së Teuta Krasniqit me Bleron, ajo pati gjetur dikë tjetër.

ShowBiz

23/01/2016 17:33

Teuta dhe trajneri i fitnesit Adonis Morina tash e një kohë janë shfaqur në publik së bashku duke e bërë publike lidhjen e tyre, transmeton lajmi.net.

Tani raportohet se ata edhe janë martuar, ndërsa burimet të Express Rozë tregojnë se ndeja ka qenë private dhe të pranishëm ishin vetëm familjarët dhe disa miq të çiftit./lajmi.net

YouTube player