Dëshpërimi i lojtarëve të Anglisë pas dështimit për të arritur në finale – Lajmi.net
Dëshpërimi i lojtarëve të Anglisë pas dështimit për të arritur në finale
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:18, 11 July 2018
Lojtarët e Anglisë e kanë përjetuar shumë rëndë humbjen në gjysmëfinale të Kupës së Botës nga Kroacia.

Anglia lëshoi një mundësi të artë për të arritur në finale të botërorit për herë të parë pas 52 viteve, duke u mposhtur 2:1 nga Kroacia në ‘Luzhniki Stadium’.

Kjo humbje dëshpëroi lojtarët e Anglisë, të cilët edhe nuk munden t’u përmbahen lotëve./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO