Dëshmia që DJ DAGZ & DJ PM dhe S4MM kanë kopjuar këngën “A e din”

20:29 | 11 Tetor 2018

“A e din” quhet kënga mes DJ DAGZ, DJ PM dhe reperit S4MM.

Kjo këngë ndonëse u pëlqye nga publiku, po del të mos jetë aspak origjinale sa i përket “beatit”, shkruan lajmi.net

Kjo se, kënga “A e din” që u publikua me 5 maj të vitit 2018 është kopje e këngës “Bombay” të Janz që u lansua  me 18 maj të vitit 2017.

Përpos ‘beatit’ ngjashmëri këto dy këngë kanë edhe në konceptin e klipit.

Më poshtë keni dhe linqet për t’i parë këto ngjashmëri./Lajmi.net/