Deputetja Blerta Deliu feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Karriera e saj ka filluar qysh moti.

ShowBiz

08/12/2016 14:23

Dikur ishte aktore, pastaj u bë prezantuese ndërsa tani është një nga deputetet e Kuvendit të Kosovës.

Fjala është për Blerta Deliun e cila feston sot ditëlindjen dhe ka mbushur gjithsej 36 vite, shkruan lajmi.net

Ajo ka marrë urime në rrjetet sociale nga familjarët, miqtë dhe qytetarët e tjerë që e ndjekin atë në këto rrjete.

Kujtojmë se deputetja është e martuar dhe ka dy fëmijë./lajmi.net