Deputetja Adriana Matoshi na prezanton me nënën, kështu ia uron ditëlindjen

Aktorja dhe deputetja kosovare, Adriana Matoshi komentohet shumë rreth jetës së saj private.

ShowBiz

05/05/2022 14:58

Sot ajo për herë të parë na ka prezantuar me nënën e saj, shkruan lajmi.net.

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendose i ka bërë një shkrim emocional nënës së saj duke treguar se sa person i rëndësishëm është.

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi pavarësisht nagazhimeve vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Kujtojmë se ajo bëri bujë të madhe me lidhjen e më pas me ndarjen nga futbollisti belg që ishte shumë vite më i ri se ajo.

Postimi i plotë i Adrianës:

“Emri yt i shkurtë është Mam

Ndersa i gjati ështeë

Mam Mam Mam Mam Mam

Rrnofsh qaq sa here n’ditje t’permenet emni e të thirrim, nana jem e bukura jem.

Gëzuar ditëlindjen e shtrejta jeme dhe e fmive t’mi, ti je mami jonë e na jemi shumë të lumtun që ti ama bash ti je qajo pasunia, qaj thesari që njerëzit e lypin dikah tjetër e secili e ka në shpi.

T’paçim ton jetën dashnia e krejtve.

Rrnofsh 100 kshtu e fortë e me plot vullnet për jetë”, ka shkruar Matoshi.

Përndryshe, Adriana ka katër fëmijë nga martesa e saj e parë./Lajmi.net/