Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Deportivo Alaves 1:1 Barcelona – notat e lojtarëve

23:22 | 31 Tetor 2020

Barcelona ka luajtur baras në La Liga.

Barcelona mbetet në kuotën e vetëm tetë pikëve, duke luajtur baras sonte me Deportivo Alaves, shkruan lajmi.net.

Katalanët nuk arritën më shumë sesa një 1:1 në terrenin e Alaves, përkundër se dominuan takimin.

Luis Rioja dhe Antoine Griezmann ishin lojtarët që vendosën fatin e këtij takimi.

‘WhoScored’ ka vlerësuar më së larti Lionel Messin, me notën 9.4.

Neto ishte më i dobëti i takimit, me 5.4, pasur parasysh se edhe goli i Alaves erdhi pas gabimit të tij.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell të gjitha vlerësimet e ‘WhoScored’ për këtë ndeshje. /Lajmi.net/