Denver Nuggets shfaqin interes për Carmelo Anthony

Denver Nuggets janë të interesuar për lojtarin e Los Angelos Lakers, Carmelo Anthony. Lojtari së fundi performoi ish-kampionët e NBA, ku pati kontratë njëvjeçare. Aktualisht Anthony është pa skuadër, transmeton lajmi.net. I njëjti është në përfundim të karrierës dhe një rikthim tek ish-skuadra po bëhet shumë i mundshëm. /Lajmi.net/

Sport

13/08/2022 11:41

Denver Nuggets janë të interesuar për lojtarin e Los Angelos Lakers, Carmelo Anthony.

Lojtari së fundi performoi ish-kampionët e NBA, ku pati kontratë njëvjeçare.

Aktualisht Anthony është pa skuadër, transmeton lajmi.net.

I njëjti është në përfundim të karrierës dhe një rikthim tek ish-skuadra po bëhet shumë i mundshëm. /Lajmi.net/