Demi Rose shndërrohet në Kleopatra për ditëlindjen e 24-të – Lajmi.net
Demi Rose shndërrohet në Kleopatra për ditëlindjen e 24-të
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:21, 16 April 2019
Demi Rose dukej mahnitëse e veshur në kostum egjiptian.

Demi Rose kalon shumë kohë në bikini në plazh, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Modelja ndërroi brigjet, ajo festoi ditëlindjen e 24-të bashkë me shoqëri, veshur me kostume egjiptiane.

Demi Rose u shfaq e veshur me një kostum të Kleopatrës, ndërsa në kokë mbante një parukë të zezë.

Ajo dukej mahnitëse në veshjen që ia ekspozonte format trupore, ndërsa në pjesën e sipërme mbante veshur vetëm reçipeta.

Ishte komentuar shumë për lidhjen me reperin Tyga, ndërsa ndiqet nga një numër i madh personash në Instagram, ku shfaq format bombastike trupore.  /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO