Demi Lovato tregon tatuazhin e ri të merimangës teksa kthehet në studion muzikore pas periudhës së fundit të rehabilitimit

Ajo u fotografua duke hyrë në një studio regjistrimi në Los Angelos të enjten.

ShowBiz

15/01/2022 08:44

Këngëtarja 29-vjeçare, e cila përdor përemrat ata/ato, veshi një xhaketë xhins blu të errët mbi një pjesë të sipërme me model, ndërsa hynin në objekt, transmeton lajmi.net.

Ata kishin veshur pantallona të zeza dhe një çantë të zezë gjatë daljes së ditës. Artistja e “What Other People Say” mori bojën tërheqëse nga artisti i tatuazheve Dr. Woo dhe tregoi procesin e bojës përmes mediave sociale të shtunën.

Lovato tha se arti ishte frymëzuar nga Gjyshja Spider, e cila është paraqitur në mitologjinë indigjene amerikane.

“Ishte gjyshja Spider ajo që na mësoi shumë gjëra”, tha Lovato për figurën në rrjetet sociale. Ajo na mësoi për qeramikën dhe thurjen. “Ajo na mësoi për zjarrin, dritën dhe errësirën. Ajo na mësoi se ne jemi të gjithë të lidhur në ueb – secili prej nesh ka vendin e tij në këtë botë”, shtoi ajo.

E nominuara për “Grammy” gjithashtu së fundmi mori një shpim në veshin e majtë nga shpues Daniel Ruiz, i cili është me qendër në Los Angeles.

Një burim i afërt me Lovato-n i tha Page Six të shtunën se ajo ishte ‘mirë’ pas një periudhe të fundit në rehabilitim në Utah.

Lovato marsin e kaluar tha për “CBS Sunday Morning” se ata ishin të matur në Kaliforni, një mënyrë jetese që përfshin përdorimin e marihuanës dhe alkoolit.

“Unë mendoj se termi me të cilin identifikohem më së miri është “Kalifornia esëll”, tha Lovato. “Jam e kujdesshëm të them se, ashtu siç ndjej se metoda abstinente e plotë nuk është një zgjidhje e vetme për të gjithë, nuk mendoj se ky udhëtim i moderimit është një masë e vetme për të gjithë. zgjidhje edhe për të gjithë.”

Në dhjetor, Lovato, i cili kishte një mbidozë në vitin 2018, tha në një postim në Instagram Stories, “Unë nuk i mbështes më mënyrat e mia “esëll në Kaliforni”. Esëll, esëll është e vetmja mënyrë për të qenë”.

Një burim i brendshëm i tha “Entertainment Tonight” se Lovato ‘dëshironte të kthehej në rrugën e duhur dhe së fundmi u betua se ishte Kaliforni Esëll’ dhe se miqtë dhe familja e tyre ishin aty për t’i mbështetur gjatë kohës së tyre në rehabilitim.

“Ata donin ta fillonin vitin në një rrugë të mirë dhe ky qëndrim i ndihmoi ata për këtë.”/Lajmi.net/