Dembele i ofrohet gjigantit të Series A – Lajmi.net
Dembele i ofrohet gjigantit të Series A
Autori: Lajmi.net Sport 18:11, 14 September 2018
"Calciomercato" raporton që Dembele iu është ofruar Juventusit.

Mousa Dembele do të largohet shumë shpejtë nga Tottenhami.

Ai preferon ta vazhdojë karrierën në Itali, përcjellë “Lajmi.net”.

“Calciomercato” raporton që Dembele iu është ofruar Juventusit.

Ai nuk e ka marrë ende përgjigjen nga klubi italian.

Dembele do të largohet me parametra zero në qershorin e ardhshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO