Del video e ‘sherrit’ mes Çiljetës dhe gazetareve të Thumb, ja pse Çiljeta ‘doli’ në mes të emisionit (Video)

Ditën e djeshme u publikua një video e shkurtër që tregonte këngëtaren Çiljeta duke ofenduar gazetaret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, e më pas largohej nga emisioni.

ShowBiz

04/03/2017 22:54

Por gjatë transmetimit të intervistës sot është kuptuar se ky “incident” ka qenë thjeshtë për të bërë zhurmë në portale dhe rrjetet sociale, një ditë përpara se emisioni të niste në Abc News.

Fatma i ka kërkuar Çiljetës të bëjë këtë “rreng”, meqënëse portalet shkruajnë çdo gjë për të. Por dy gazetaret nuk janë mjaftuar me kaq, ato kanë kërkuar nga Çiljeta që të përhapë një lajm të rremë se ajo po mendon të rrisë sërish gjoksin.

YouTube player