Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Del kënga me tekst nga Çiljeta dhe Noizy (Video)

19:31 | 19 Gusht 2015

Gangsta Love

Pak para publikimit të videoklipit, kënga ‘Gangsta Love’ ka dalë si video me tekst.

Videoklipi i këngës që po promovohet me të madhe dhe që po pritet me tash e sa kohë do të lansohet sot në orën 21:00, ndërsa ‘Gangsta Love’ e keni tanimë në Youtube si video me tekst.

Klipi pritet të jetë në formë të një filmi të shkurtër ndërsa bashkëpunimi mes Çiljetës dhe Noizyt më në fund po del pas një kohe të gjatë pasi është paralajmëruar./Lajmi.net