Dëgjoni këngën e re nga Rita Ora dhe Chris Brown ‘Body on Me’ (Audio)

'Body on Me' nga Rita Ora dhe Chris Brown së shpejti vjen me videoklip.

ShowBiz

06/08/2015 15:03

Kënga më e re nga Rita Ora dhe Chris Brown ka filluar të luhet në radio ndërsa sonte pas mesante në fansat e Shteteve të Bashkuara do të kenë mundësi të blejnë në iTunes këngën e parë të Ritës për tregun amerikan.

Videoklipi për këngën është realizuar në Los Angeles ndërsa do lansohet më vonë këtë muaj, transmeton Lajmi.net.

http://www.dailymotion.com/video/x30lewo_rita-ora-body-on-me-audio-ft-chris-brown-720p-new-2015_creation