Dëgjoni Erzën duke kënduar “Hello” nga Adele (VIDEO)

Erza Muqolli sjellë versionin e saj të këngës së famshme "Hello".

ShowBiz

02/02/2016 21:58

Kosovarja Erza Muqolli me zërin e saj sa të ëmbël edhe të fuqishëm, përsëri lë përshtypje duke kënduar ‘live’.

Ajo ka kënduar këngën e Adele, Hello në këtë video ku shihet bashkë me një vajzë më të madhe se ajo, por është Erza ajo e cila dallon dhe sjell këtë version të bukur të këngës./lajmi.net

YouTube player