Definitivisht Xherdan Shaqiri është futbollisti më i pafat në Premierligë (FOTO)

Xherdan Shaqiri ka pësuar një tjetër lëndim.

Sport

19/08/2017 19:11

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, është detyruar të largohet nga fusha në ndeshjen mes Stoke City dhe Arsenal.

Shaqiri pësoi një lëndim, për t’ia lëshuar vendin Berahinos.

Kujtojmë se Xherdan Shaqiri pothuajse gjatë gjithë sezonit të kaluar, ka qëndruar jashtë fushave shkaku i lëndimeve./Lajmi.net/