Debat për transformimin e FSK-së në Çagllavicë – Lajmi.net
Debat për transformimin e FSK-së në Çagllavicë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:33, 9 November 2018
Debati ka të bëj lidhur me pakon e Projektligjit për Forcat e Sigurisë së Kosovës, me pjesëtarët e komunitetit joshqiptar.

Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrje të Forcave të Sigurisë së Kosovës në bashkëpunim me Institutin për Afirmim të Marrëdhënieve Ndër-etnike organizon debatin publik, thuhet në njoftim.

Debati ka të bëj lidhur me pakon e Projektligjit për Forcat e Sigurisë së Kosovës, me pjesëtarët e komunitetit joshqiptar, transmeton lajmi.net.

Debati mbahet në ora ora 10:00. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO