Dea Xhemajli i jep fund beqarisë (FOTO)

Këngëtarja e hitit ‘Harrimi dhemb’ Dea Xhemaili i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është fejuar me një djalë që quhet Denis Hamdiu dhe nuk është ndonjë person i njohur publik

ShowBiz

30/12/2014 17:20

Siç duket në këtë fejesë kanë qenë të pranishëm vetëm familjarët dhe miqtë e të dy të sapo fejuarve.

Ata kanë realizuar edhe një set të bukur të fotografive nga fotografi Norik Uka.lajmi.net