Dea për nominimin e Kiarës: Të gjente diçka më origjinale, ishte hakmarrje e pastër

Kiara ka nxjerrur në nominim Oltën, Tean dhe Dean, në “prime-n” e mbrëmshëm. Ky nominim erdhi pas nominimit të Deas ku u eliminua Efi, shkruan lajmi.net. Sot Dea ka folur për zgjedhjen e saj, teksa e ka quajtur hakmarrje të pastër.   View this post on Instagram   A post shared by Big Brother Alb…

ShowBiz

08/02/2023 15:36

Kiara ka nxjerrur në nominim Oltën, Tean dhe Dean, në “prime-n” e mbrëmshëm.

Ky nominim erdhi pas nominimit të Deas ku u eliminua Efi, shkruan lajmi.net.

Sot Dea ka folur për zgjedhjen e saj, teksa e ka quajtur hakmarrje të pastër.


Ajo madje ka thënë se Kiara duhej të gjente diçka më origjinale.

Ndryshe, pas nominimit, vajzat janë përplasur me njëra-tjetrën, ku shihej qartë se nominimi ka ndikuar tek ato./Lajmi.net/