David Beckham i lumtur me fëmijët e tij (Foto)

Nuk është sekret që David Beckham është një familjar shumë i përkushtuar.

ShowBiz

09/08/2015 14:17

Ai e gëzon çdo minutë që kalon me vajzën e tij bjondinë, Harper dhe tre djemtë, Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

Ish-futbollisti u fotografua duke luajtur me djalin e tij më të madh, 16-vjeçarin Brooklyn, dhe vajzën 4-vjeçe Harper pasi i kishte çuar ata për drekë në Kaliforni.

David, 40 vjeç, bënte shaka me djalin e tij, e vajza që i ndiqte me vrap, teksa të tre drejtoheshin për te makina e tyre./Ora

2B33809200000578-0-image-a-74_14390454265542B337F4F00000578-0-image-a-77_14390457719272B337DFE00000578-0-image-m-80_14390458280892B33800C00000578-3190409-Fun_and_games_Harper_trailed_behind_her_father_before_he_signall-m-126_14390477732032B33800300000578-3190409-Such_a_joker_The_tattooed_father_of_four_couldn_t_hide_his_delig-m-127_1439047811211aa