Dasmë sipas zakoneve shqiptare, Remzie Osmani zbulon detaje për martesën e djalit

Remzie Osmani ka dhënë detaje rreth dasmës së djalit.

ShowBiz

10/03/2019 09:15

Remzie Osmani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur rreth projekteve muzikore dhe zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj private.

Ndër të tjera, ajo për herë të parë ka folur rreth dasmës së djalit, duke dhënë detaje rreth të ftuarve, këngëtarëve që këndojnë, e shumë të tjera.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

YouTube player