Darmian kthehet në Serie A – Lajmi.net
Darmian kthehet në Serie A
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:57, 17 April 2018
Matteo Darmian pritet të kthehet në Serie A, gjatë afatit kalimtar të verës.

Për Matteo Darmian është momenti i rikthimit në Serinë A.

Mbrojtësi italian ka luajtur shumë pak, vetëm 397 minuta në Premier League dhe Champions League me Manchester United duke shtuar pakënaqësitë te lojtari.

Vetë 28-vjeçari pranoi se ka nostalgji për Italinë edhe pse luan në një klub të madh ndërsa i pyetur për interesimin e Juves u shpreh i lumtur por shtoi se fokusi i tij është të mbyllë mirë sezonin dhe në verë do të bisedojë me drejtuesit e Djajve të Kuq.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO