Darkë romantike mes Milotit dhe gruas së tij, kjo është arsyeja (Foto)

Darkë romantike mes Milotit dhe gruas së tij, kjo është arsyeja (Foto)

ShowBiz

01/03/2017 21:59

Bashkëshortja e Milot Llalloshit ka një ditë të veçantë.

Ajo ka ditëlindjen dhe për këtë ditë me rëndësi për të, ajo ka marrë një dhuratë dhe urim të veçantë nga bashkëshorti i saj Miloti, shkruan lajmi.net

Fjala është për një darkë romantike mes çiftit.

Kurse urimi nga Miloti për gruan e tij është special pasi që e quan atë si nëna e mbretit Priam, pra djalit të tij, duke e konsideruar atë si mbretëreshë!/Lajmi.net/

Happy birthday to youuu Mother of the king Priam I wish u all the best my lovely wifey

A post shared by Milot-Erxhina-Priam ❤ (@milotllalloshi) on