Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Dardanët me një njoftim të rëndësishëm para ndeshjes Kosovë – Angli

20:32 | 11 Nentor 2019

Tifo-grupi Dardanët kanë lëshuar një njoftim të rëndësishëm para ndeshjes Kosovë – Angli.

Tifozët e Kosovës po përgatiten për një pritje madhështore për Kombëtaren e Anglisë, e cila në ‘Fadil Vokrri’ zbret më 14 nëntor.

Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë do të jetë e fundit për Kosovën në kampanjën e kualifikueseve për Euro 2020.

Për këtë ndeshje duket se Dardanët kanë planifikuar diçka madhështore. Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të Dardanëve.

Njoftim nga Dardanët

Njoftohen të gjitha mediat në Kosovë që nesër në ora 12, në selinë e Dardaëve, përballë ish Fabrikës së Tjegullave (afër hekurudhës) udhëheqësia e Dardanëve do ta njoftojnë opinionin për të gjitha përgatitjet e bëra për dy ndeshjet e radhës, të enjtën kundër Çekisë dhe të dielen kundër Anglisë. Gjatë kësaj konference do të jepen shumë detaje. /Lajmi.net/