Dardan Berisha në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Dardan Berisha në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:00, 11 January 2018
.

Dardan Berisha vazhdon me paraqitje shumë pozitive te ekipi i Cez Nymburk.

Ai është shpërblyer, duke u futur në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve, përcjellë “Lajmi.net”.

Së Bashku me Berishën janë edhe Hannah, Evans, Rautins dhe Watt.

Berisha e publikoi foton në Instagram. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO