Dani dhe Labi bashkojnë forcat për duet, këto janë detajet

22:22 | 14 Shtator 2018

Edhe një projekt muzikor është paralajmëruar nga dy artistët shumë të dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Ramadan Krasniqin-Danin dhe këngëtarin Labinot Tahiri, shkruan lajmi.net.

Dy këngëtarët po sjellin projektin me titull “Falem”, të cilit ia kanë shoqëruar edhe videoklipin.

Ishte Labi ai i cili ka ndarë me ndjekësit një video të shkurtër nga ky klip, si dhe bëri të ditur që do të lansohet nesër.

“Për të gjithë ata që e kanë pritur shumë vite⭐🎶 Dani dhe Labi
Një këngë e zemrës.
Nesër ora 13:00 🕊F A L E M🕊🌹 Sebashku Dani & Labi”, shkruan Labi në Instagram. /Lajmi.net/