Daliq: Unë nuk bëra asgjë, këta djem nuk janë normal – Lajmi.net
Daliq: Unë nuk bëra asgjë, këta djem nuk janë normal
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:25, 11 July 2018
Zlatko Daliq ka shprehur emocionet e tij pas kualifikimit të Kroacisë në finale të Kupës së Botës.

Kroacia ka arritur të kualifikohet për në finale të Kupës së Botës, duke e mposhtur në gjysmëfinale Anglinë me rezultat 2:1.

Trajneri Daliq për këtë sukses ka përgëzuar lojtarët, duke thënë se ata nuk janë “normal”.

“Urime për djemtë e mi, ata nuk janë normal. Unë nuk bëra asgjë, të gjithë atë e bënë djemtë e mi. Krejt është fantazi se si ata luftuan dhe se si ata kanë vrapuar. Në sajë të tifozëve tanë në mbarë botën, në Kroaci dhe Bosnje”, ka thënë Daliq./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO