Dalin pamjet: Vesa Smolica në prani të Heidit nuk ia lëshon dorën Romeos dhe vazhdimisht e përqafon

Mbrëmë finalisti i ‘BBVA’, Meriton Mjekiqi ka festuar ditëlindjen dhe si surprizë kanë hyrë në shtëpi ish banorët. Në këtë festë një gjë të çuditshme kanë spikatur fansat, shkruan lajmi.net. Ata kanë vërejtur që Vesa gjatë gjithë kohës sa ka qenë në shtëpi është parë afër Romeos. Nuk ka munguar as kontakti fizik mes tyre,…

ShowBiz

24/05/2024 21:45

Mbrëmë finalisti i ‘BBVA’, Meriton Mjekiqi ka festuar ditëlindjen dhe si surprizë kanë hyrë në shtëpi ish banorët.

Në këtë festë një gjë të çuditshme kanë spikatur fansat, shkruan lajmi.net.

Ata kanë vërejtur që Vesa gjatë gjithë kohës sa ka qenë në shtëpi është parë afër Romeos.

Nuk ka munguar as kontakti fizik mes tyre, ku Vesa është parë duke përqafuar Romeon dhe duke ia kapur edhe dorën në prani të Heidit.

Ky raport po komentohet shumë nga ndjekësit e këtij formati, por çfarë do të ndodh kur të përfundoj ky ‘reality show’ mbetet të shihet./Lajmi.net/

@bigbrather_vip_3

Kjo Vesa shum afer po rri me Romeo? Ja pse ishte xheloze per Heidi! #eglaceno #romeoveshaj #heidibaci #rozalati #ledionlico #meritonmjekiqi #shqipehysenaj #kiaratito #luizejlli #borazemani #perte #viral #tiktok #fyp #fypシ゚viral🖤tiktok☆♡🦋myvideo

♬ suono originale – 777