Dalin pamje të reja: Ja si e sulmoi polici qytetarin e moshuar në mes të rrugës (Foto+Video) – Lajmi.net
Dalin pamje të reja: Ja si e sulmoi polici qytetarin e moshuar në mes të rrugës (Foto+Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 23:41, 16 April 2018
Më herët u rapotua për dhunën që një polic e kishte përdorur gjatë ditës ndaj një qytetari të moshuar.

Një lexues i lajmi.net ka dërguar pamje të reja dhe më të qarta ku zyrtari policor brutalisht sulmon qytetarin e moshuar.

Lexuesi duke dashur të mbetet anonimë ka thënë se dhuna e policit ishte pa asnjë arsye.

Për më shumë shikoni pamjet.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO