Dalin fotot e para nga brenda Qeverisë, aty po ku zhvillohet takimi Scholz – Kurti

Në objektin e Qeverisë së Kosovës është duke u zhvilluar takimi mes kryeministrit të Kosovës si dhe Kancelarit gjerman, Olaf Scholz.