Dale – Lindon Berisha – Teksti i këngës (Video) – Lajmi.net
Dale – Lindon Berisha – Teksti i këngës (Video)
Autori: Lajmi.net Entertainment 21:27, 24 April 2016
Teksti i këngës 'Dale' nga Lindon Berisha.

Refreni:

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like buggati

She got it , yeah she got it (O-o-o-o-o..)

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like bugatti

Dale , i know you got it (O-o-o-o-o..)

Strofa I :

Sa her e shoh te ajo vrehet

Sikur me m’thon hajde gjejëm

Sa ma shum qe afrohet situata nxehet

Bad woman – Damn ! (x2)

E pabesushme qysh po thehët!

Sbesoj ça shoh kur mrapa kthehët

Spo du as me paramenu ça ndodh kur nxehët

Bad woman – Damn (x2)

Pre – Chorus :

Dat beauty gal

Wit a fat boom boom gal

I like di gal and it can be wild

I like di gal, Yes i like di gal (O-o-o-o..)

Refreni:

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like buggati

She got it , yeah she got it (O-o-o-o-o..)

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like bugatti

Dale , i know you got it (O-o-o-o-o..)

Strofa II :

Po shkojm’ dikun e nuk po kthehëm

Ja zgata dorën ma dha lejën

Me ni buzqeshje t’leht ma pelqeu ideën

Nuk e ka problem, nuk e ka problem

Patjeter du me pa si kcen

Edhe ni sen tjetër e kom n’men

Para se me shku atje ku tham që na nuk kthehëm…

Ec e kallim nejën ec e kallim nejën

Pre – Chorus :

Dat beauty gal

Wit a fat boom boom gal

I like di gal and it can be wild

I like di gal, Yes i like di gal (O-o-o-o..)

Refreni:

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like buggati

She got it , yeah she got it (O-o-o-o-o..)

Dale dale dale du ma kadale

Her body body hot like bugatti

Dale , i know you got it (O-o-o-o-o..)

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO