Dagz i propozon martesë Einxhelit në festën e “baby shower”

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira ka organizuar një festë “baby shower”. Kjo festë e organizuar i dedikohet fëmijës që ajo pret të sjell në jetë, shkruan lajmi.net. Festa pati edhe shumë befasira të cilat nuk priteshin. Einxhel mori propozim për martesë nga partneri i saj, DJ Dagz. Gjatë fjalimit falënderues për prezencën e të…

ShowBiz

27/11/2022 12:28

Mbrëmjen e kaluar, moderatorja Einxhel Shkira ka organizuar një festë “baby shower”.

Kjo festë e organizuar i dedikohet fëmijës që ajo pret të sjell në jetë, shkruan lajmi.net.

Festa pati edhe shumë befasira të cilat nuk priteshin.

Einxhel mori propozim për martesë nga partneri i saj, DJ Dagz.

Gjatë fjalimit falënderues për prezencën e të ftuarve në festë, ka shfrytëzuar rastin për t’i bërë propozimin për martesë Einxhelit.

Në videon të cilën dyshja e kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetin social Instagram, mund të shihet se si Dagz nxjerr nga xhepi unazën dhe i ulët në gjunjë duke i propozuar partneres që të bëhet gruaja e tij.

“Gjethqysh po, gjithmonë e jotja beb”, ka shkruar prezantuesja Shkira në mbishkrimin e videos.

Përndryshe DJ Dagz dhe Einxhel janë njohur me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit të përbashkët në shtëpinë e Big Brother VIP.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)