Dafina Zeqiri vjen mahnitëse në setin e ri – Lajmi.net
Dafina Zeqiri vjen mahnitëse në setin e ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:35, 15 March 2019
Dafina Zeqiri është shfaqur joshëse në fotosesionin e ri.

Dafina Zeqiri ditë më parë përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka realizuar set fotografik, në të cilin vjen mahnitëse me ngjyrat e flamurit të Kosovës, e më tej edhe me një fustan gri.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “A e man men”, kurse po vazhdon punën rreth projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO