Dafina Zeqiri tregon se është e zonja edhe në kuzhinë

21:58 | 13 Qershor 2018

Dafina Zeqiri është njëra ndër artistet më të pëlqyera të estradës.

Ajo tash e sa kohë është shpërngulur në SHBA ku edhe po e zhvillon karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi net.

Ndonëse jemi mësuar t’i shohim vetëm me paraqitje të ‘zjarrta’ dhe seksi në klipe, ato në jetën e përditshme tregojnë se janë të zonja edhe në punë tjera.

Kështu shfaqet edhe Zeqiri teksa përgatit një ushqim me patate dhe vezë e cila e quan veten “Kuzhiniere Dafina”.

Dafina së fundmi ka sjell fotosesione të ndryshme dhe ka paralajmëruar se do të mbajë koncerte atje ku edhe po jeton. /Lajmi.net/