Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet – Lajmi.net
Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:19, 13 September 2018
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri shënoi rikthimin e saj në tregun vendor këtë verë.

Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, shkruan lajmi net.

Por përveç angazhimeve në muzikë, Zeqiri gjen kohë edhe për tu relaksuar siç na tregon në këtë foton e fundit.

Ajo shfaq linjat atraktive në bikini, e që po ashtu vë në pah tatuazhet e shumta që i ka realizuar gjatë kësaj kohe. “Por në fillim…”, ka shkruar ajo.

Dafina është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Kalon’ me Lumi B që numëron mbi 14 milionë klikime në kanalin, Youtube ndërkaq së shpejti lanson duetin e ri me reperin nga Shqipëria, Noizyn. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO