Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Dafina Zeqiri thotë se është ende e dashuruar

23:55 | 14 Korrik 2020

Dafina ka folur për jetën e saj private.

Jeta sentimentale e këngëtares së njohur, Dafina Zeqiri, ka qenë kudo në faqet rozë.

Ajo është aluduar për lidhje të shumta me figura të njohura publike, ku disa prej tyre i ka bërë publike edhe vetë ajo.

Ndërkaq, gjatë një interviste për emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, Dafina është pyetur nëse është e dashuruar apo jo.

Bukuroshja shqiptare është shprehur pozitivisht sa i përket kësaj pyetje, duke shtuar se dashuri shumë të madhe për të dhuruar.

“Jam ende pak e dashuruar, sepse kam dashuri shumë të madhe, është ende këtu te unë”, është shprehur ajo.

Kohët e fundit ajo ka shpërndarë një fotografi në rrjete sociale duke shkëmbyer puthje me DJ Geek, të cilën e kishte fshirë më pas.

Sipas saj, më me rëndësi është që të mbahen kontakte shoqërore dhe kolegiale, se sa të kalojnë lidhjen në nivel tjetër.