Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare – Lajmi.net
Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve shqiptare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:39, 16 April 2019
Dafina Zeqiri është shprehur publikisht në përkrahje të repereve shqiptare dhe thotë se kishte mungesë të tyre.

Dafina Zeqiri përmes një postimi në InstaStory, ka treguar se mbështet reperet shqiptare, shkruan lajmi.net.

Duke thënë se kishte mungesë të tyre në vend, ajo shtoi se nuk duhet poshtëruar njëra-tjetrën, pasi i duhet përkrahja e tyre.

“MU MVJEN MIRE QE PO KA FEMNA REPERA QE JON ‘TË PA SHFAJËSUARA’ SE KA PAS NJE MUNGES SHUME TE MADHE. JENA MSU ME NGU MUZIK ANGLISHT KU GJITHMON KA PAS HIPHOP/RAP FEMNA/MESHKUJ, PO TE NA? JO. JENA KON SHUME PAK VETA, TFLAS PER VETI QE KENA BO/DHE E BOJNA PER QEFI! UNË VETËM DESHA TU TREGOJ TË GJITHA REPEREVE SHQIPTARE QË NDJEK: RAP! BËNI QEJF! KA KONKURRENC SA DUSH (VEÇANËRISHT DJEMTË) MOS E POSHTNONI NJONI TJETRIN SE KEMI NEVOJË PËR NJËRA-TJETRËN”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO