Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Dafina Zeqiri mban raportet e mira me Dj Geek edhe pas ndarjes

23:49 | 1 Qershor 2020

Dyshja ishin nga më të përmendurit për gjatë muajve të fundit.

Romanca e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek mori fund por sa u bë publike, por dyshja edhe pas ndarjes po mbajnë raportet e mira, shkruan lajmi.net.

Sot për gjatë ditës ishte këngëtarja që me disa postime të bëra në profilin e saj në Instagram tregoi se po e mbrojnë shoqërinë, ata u panë duke shijuar ditën e mirë në një nga baret e Prishtinës.

Duffy ka treguar se e ka lënë mbrapa të kaluarën dhe në foton e publikuar e thërret ish të dashurin ‘Mik’. /Lajmi.net/