Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj – Lajmi.net
Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:34, 13 September 2018
Dikur raportet nuk i kishin aspak të mira.

E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net

Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin. Kjo dëshmohet edhe në foton e fundit të publikuar nga reperi nga Shqipëria.

Në imazhin që e ka publikuar në Instastory shihet dora e Dafina Zeqirit dhe ishte tatuazhi i saj që zbuloi se ata e kaluan mbrëmjen së bashku./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO