Dafina Zeqiri dhe Mixey bëhen bashkë (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bashkuar forcat me Mixey që për fansat të sjell këngën e saj më të re.

ShowBiz

02/02/2016 10:17

Madje ajo tashmë ka filluar edhe realizimin e videoklipit të kësaj kënge.

Sipas burimeve të RTV Dukagjinit, Dafina dhe Mixey e kanë përfunduar versionin audio të këngës së tyre, dhe i janë përveshur punës që këtë projekt ta vizualizojnë.

Sipas të njëjtit burim, kënga më e re e një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare, që do të publikohet brenda kësaj jave.

Të ju kujtojmë Dafina dhe Lumi B patën premtuar që do të vijnë me këngë të re bashke, mirëpo, tani për tani këtë e kanë lënë për një kohë të pacaktuar./Telegrafi/