Dafina sjell ‘Over You’ nga Amerika

Dafina Zeqiri ka lansuar edhe projektin e rradhës, këtë herë një këngë në anglisht që është punuar e tëra në Amerikë.

ShowBiz

28/10/2014 23:17

Dafina sjell edhe një këngë tjetër në anglisht. Kënga e re ka titullin ‘Over You’ dhe është një këngë me videoklip mjaft artistik, të destinuar për tregun amerikan.

Projekti ka producent Rick Steele ndërsa videoklipi është nën regjinë e Stephen Garnett dhe Damien Sandoval.

I gjithë videoklipi është realizuar në Amerikë dhe në të shohim Dafinën si njē vajzë me plot stil duke u endur në vendet që sjellin pamjet e bukura të New York-ut.