Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Dafina publikon foton e ëmbël pranë Dj Geek, teksa shijojnë një puthje

12:29 | 14 Janar 2021

Foto: Instagram

Çifti janë fotografuar të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek kanë publikuar imazhin e papritur në Instagram, shkruan lajmi.net.

Dyshja shihen duke u puthur në buzë që nuk i kemi parë asnjëherë. Ishte Dafina ajo e cila publikoi fotografinë pranë Dj Geek.

Ndryshe, imazhet që ajo ndau me ndjekësit morën komente të shumta pozitive.

Dafina dhe Dj Geek ka kohë që janë në lidhje dashurie sipas postimeve lidhja e tyre po bëhet çdo ditë më serioze këtë e dëshmon edhe postimi i fundit nga Dafina./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)