Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Dafina publikon disa sekuenca nga bashkëpunimi me Ledrin dhe Lumin

22:35 | 30 Qershor 2020

Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B po vijnë me bashkëpunim.

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe dy kolegët e saj, Ledri Vula dhe Lumi B, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Aman” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti në Youtube.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka ndarë disa sekuenca nga projekti ri, ndërsa bën të ditur se do të lansohet me 1 korrik.

Dafina duket atraktive në videon e postuar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

😏

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on