Dafina ndryshoi dukjen, bëhet me balluke

Dafina ndryshoi edhe një herë dukjen.

ShowBiz

30/10/2020 20:02

Dafina Zeqiri është një ndër artistet që eksperimenton më së shumti me dukjen, shkruan lajmi.net.

Ajo ka pak kohë që publikoi këngën e re, ku erdhi sërish me një stil unik dhe me ‘look’ më ndryshe prej herave të tjera.

Në fotografinë e fundit, këngëtararja u shfaq joshëse e veshur me një palë xhinse e me xhaketë bardhë e zi.

Ajo që të bie në sy është ndryshimi në dukje, pasi Dafinën kësaj radhe e shohim me ballukje dhe ky ndryshim po i shkonte asaj.

Kënga “Zili zili”, është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, me të cilin ka marrë mbi 1 milion klikime në YouTube. /Lajmi.net/

YouTube player